Nüüd märtsi keskpaigas saime sellise puhkuse nädala

Nüüd märtsi keskpaigas saime sellise puhkuse nädala, kus siis hooldasime varustust Kevadtormiks ja need kellel oli puhkust veel mõned päevad saamata, said ka selle kätte. Minul oli siis üks päev saada ja tänu vabale reedele, tekkis ikka väga pikk nädalavahetus, mis oli väga mõnus motivaator. Puhkuselt naastes oli ette vaja võtta laskmise test ja järgneval päeval oli meil siis selline üritus nagu Kuldnool.

Kuldnoole raames pidime läbima 21kilomeetrise distantsi, mille sees pidime läbima erinevaid kontrollpunkte ja seal olid ülesanded,mida pidi täitma. Rännakud on alati mu nõrk koht olnud ja päris keerulised minu jaoks, aga tänu rühma toele suutsin lõpuni kõndida ja saavutasime kolmanda koha. Kindlasti oleks tulnud parem tulemus, kui ma oleks pooleli jätnud, kuid eneseuhkus ei lubanud.

Peale selle saime jälle pika nädalavahetuse puhata ja saabusime esmaspäeva õhtul, et suunduda õppusele, kus me harjutame reservväelastega koostööd. Peale koostöö õppust, said kõik meil paaritunnisele linnloale, et asju endale osta kevadtormiks. Vahepeale sattus ka mu sünnipäev, mille puhul lasin endale teha koogi ja sain selle kasarmusse toimetatud.

Kõik blogid